За підсумками 2018 року в Україні побувало 14,2 мільйона іноземних туристів, повідомляють у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі.

У відомстві зазначають, що наразі працюють над тим, аби подвоїти цю цифру та досягти потоку іноземних туристів до України у 30 мільйонів на рік. Зокрема, для цього у бюджеті на 2019 рік передбачено 17 мільйонів гривень.

«У 2019 ми плануємо представити нашу країну, як цікавий туристичний напрямок, на важливих міжнародних виставках в Лондоні, Сінгапурі, Барселоні та Шанхаї», — повідомляють у Мінекономіки.

Крім цього, там заявили, що розробили законопроект, яким пропонують підвищити фінансову відповідальність туроператорів та підвищити захищеність українських туристів за кордоном.

«Ініціатива полягає в тому, щоб встановити щоденне фінансове забезпечення на рівні 5% від обороту туроператора та не менше 50 тисяч євро», — додають у Мінекономіки.

Раніше в Мінекономіки повідомляли, що в Україні збільшилась кількість туристів із Західної Європи.

Раніше в уряді змінили розмір туристичного збору. Тепер його розмір розраховується залежно від розміру мінімальної зарплати та може складати до 208 гривень.

Поділитись: