Світ

Провідна авіакомпанія Гонконгу помилково продала квитки бізнес-класу на 95% дешевше

ВВС
Світ/Провідна авіакомпанія Гонконгу помилково продала квитки бізнес-класу на 95% дешевше
Зберегти
Вигляд
Одна з провідних авіакомпаній Гонконгу Cathay Pacific помилково продала авіаквитки у бізнес-клас з 95% знижкою. Ці квитки швидко викупили, а Cathay Pacific повідомила, що попри все буде рада бачити пасажирів на борту.

Протягом певного часу на сайті авіакомпанії ціна за серпневі квитки бізнес-класу на рейс з В’єтнаму до Нью-Йорка була близько 675 доларів. Зазначимо, що зазвичай ціни на цей маршрут складають близько 16 тисяч доларів.

Про «розпродаж» авіакомпанії одразу написали кілька тревел-блогерів у соцмережах. Це повідомлення у Twitter побачив Мак Дженерт з міста Мілуокі та забронював собі квиток першого класу з Бостона до Гонконгу, а звідти до Ханоя бізнес-класом. Загалом за два перельоти він заплатив 1220 доларів.

Зазвичай Дженерт подорожував економ-класом, але завжди мріяв спробував бізнес, однак на це «не було грошей».

«Квиток в один бік на Cathay Pacific бізнес-класом коштує близько 18 тисяч і це поза моїми фінансовими можливостями. І коли я порахував, що я заплатив за цей квиток, — вийшло, що я його купив з 95% знижкою», — розповів чоловік.

Авіакомпанія визнала, що помилилася, однак від проданих квитків не відмовилася.

«З 2019 роком! І вітаємо тих, хто отримав наш хороший, дуже хороший «спеціальний» сюрприз на Новий рік. Так, ми помилилися, але з радістю очікуємо вас на борту з вашим квитком», — прокоментували в Cathay Pacific.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Нью-Йорку приземлився літак, який здійснив найдовший у світі безпересадковий рейс. В середньому місце в преміум-економ класі в один бік на безпересадковому рейсі коштує 2 тисячі доларів.

Більше про:
# авіакомпанія
Пов`язані новини