УКРАЇНА

Причиною аварії на курорті Гудаурі стали неправильні дії оператора — віце-прем’єр Грузії

23 березня, 2018 13:53
УКРАЇНА/Причиною аварії на курорті Гудаурі стали неправильні дії оператора — віце-прем’єр Грузії
Зберегти
Вигляд
Причиною аварії на підйомнику грузинського гірськолижного курорту Гудаурі, стали неправильні дії оператора. Про це заявив перший віце-прем’єр Грузії Дмитро Кумсишвілі.

Причиною аварії на підйомнику грузинського гірськолижного курорту Гудаурі, стали неправильні дії оператора.

Про це заявив перший віце-прем’єр Грузії Дмитро Кумсишвілі, передає видання «Новости Грузии». 

«Оператор повинен був перевести цю канатну дорогу на дизельний генератор і потім доставити туристів до того місця, де б вони зійшли, аби повністю звільнити лінію від людей», — заявив Кумсішвілі.

За його словами, оператор не діяв згідно інструкцій. Наразі він відсторонений від роботи. Для встановлення причин аварії були запрошені представники компанії з питань технічної підтримки Bureau Veritas. Вони надали відповідний висновок.

Цей висновок направлять до МВС Грузії, де розслідування продовжиться.

За фактом аварії на підйомнику відкрили справу за статтею 275 «Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, повітряного або підвісного транспорту» Кримінального кодексу Грузії.

16 березня на канатній дорозі в Гудаурі сталася аварія: підйомник поїхав не в той бік. Серед постраждалих — двоє українців. Один з постраждалих громадян України потрапив у реанімацію. Як повідомили Громадському в МЗС України, наразі він почуває себе добре, його прооперували в провідній клініці Тбілісі, країна взяла на себе всі витрати. Загалом після аварії були госпіталізовані 11 людей. 

Відео: Youtube/​პორტალი კვირა

Гірськолижний курорт Гудаурі знаходиться в Казбегському районі Грузії, у 120 км від Тбілісі на висоті 2196 метрів. Він є одним із найпопулярніших гірськолижних курортів Грузії.

Пов`язані новини