ENRU
Прикордонники відстежують переміщення російських байкерів «Нічні вовки»
30 квітня, 2017
331

Держприкордонслужба України відстежує переміщення російських байкерів, які влаштували черговий мотопробіг по Європі.

Про це  повідомив Держприкордонслужби Олег Слободян, передає «112-Україна». Він додав, що прикордонники відстежують також маршрут інших осіб, які можуть спробувати в'їхати до України для дестабілізації ситуації під час травневих свят.

Зокрема, Слободян заявив, що затриманий прикордонниками спільно з СБУ громадянин РФ, який намагався в'їхати до України для підготовки провокацій 2 травня в Одесі, зізнався, що їхав для того, щоб «брати участь у дестабілізаційних заходах».

«Є інформація і про інших, як окремих осіб, так і про організовані групи, які, можливо, будуть намагатися проникнути до України. В тому числі, це стосується і так званих російських байкерів, які планують черговий мотопробіг нібито країнами Європи до Берліна. Як у них це вийде — подивимося, але тим не менше їхнє переміщення також відстежується», — заявив Слободян.

Зазначимо, що російські байкери клубу «Нічні вовки» відомі підтримкою анексії Криму та агресії на Донбасі. Раніше розпочали мотопробіг «Дороги Перемоги – 2017» у Словаччині.

Раніше в СБУ повідомили, що до України не пустили росіянина, який планував провокації в Одесі 2 травня. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram