ENRU

Прикордонники відстежують переміщення російських байкерів «Нічні вовки»

Держприкордонслужба України відстежує переміщення російських байкерів, які влаштували черговий мотопробіг по Європі.

Про це  повідомив Держприкордонслужби Олег Слободян, передає «112-Україна». Він додав, що прикордонники відстежують також маршрут інших осіб, які можуть спробувати в'їхати до України для дестабілізації ситуації під час травневих свят.

Зокрема, Слободян заявив, що затриманий прикордонниками спільно з СБУ громадянин РФ, який намагався в'їхати до України для підготовки провокацій 2 травня в Одесі, зізнався, що їхав для того, щоб «брати участь у дестабілізаційних заходах».

«Є інформація і про інших, як окремих осіб, так і про організовані групи, які, можливо, будуть намагатися проникнути до України. В тому числі, це стосується і так званих російських байкерів, які планують черговий мотопробіг нібито країнами Європи до Берліна. Як у них це вийде — подивимося, але тим не менше їхнє переміщення також відстежується», — заявив Слободян.

Зазначимо, що російські байкери клубу «Нічні вовки» відомі підтримкою анексії Криму та агресії на Донбасі. Раніше розпочали мотопробіг «Дороги Перемоги – 2017» у Словаччині.

Раніше в СБУ повідомили, що до України не пустили росіянина, який планував провокації в Одесі 2 травня. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram