Чоловік, якого 20 липня у Чернігові прив'язали до стовпа не має претензій до людей, які його прив'язали та заяви про напад в поліцію писати не став.

Чоловік, якого 20 липня у Чернігові прив'язали до стовпа не має претензій до людей, які його прив'язали та заяви про напад в поліцію писати не став. 

Про це Громадському повідомили у прес-службі поліції Чернігова.

«Від свідчень він відмовляється, посилається на статтю 63 Конституції, пояснень не надає і претензій не має», — зазначили у прес-службі. 

Стаття 63 Конституції України передбачає, що особа не несе відповідальності за відмову надавати свідчення.

Поліція зареєструвала подію, але провадження не відкривала. 

Нагадаємо, вдень 20 липня у Чернігові до стовпа просто на вулиці прив'язали чоловіка, прикріпивши йому до грудей табличку з написом «Я ватник». 

Трансляцію у Facebook вів Олександр Тарнавський, він повідомив Громадському, що днями чоловік, якого прив'язали до стовпа, знущався над пам'ятником Героїв Небесної Сотні у Чернігові.

«Я йшов у центрі міста зі знайомим, побачив біля відділку поліції цього чоловіка. Ми його упізнали. У нього в руках була довідка, що він просить позбавити його громадянства і щоб його забрали в Росію. Ми почали розмовляти, він визнав що неправий і що готовий понести покарання. Запропонував, щоб ми його побили. Я проти таких методів. Тоді він запропонував оцей варіант — до стовпа і щоб написали табличку, все що ми про нього думаємо. Я бачив, хто прив'язував, але казати не буду хто. Ну от він і стояв і був не проти», — зазначив Тарнавський. 

На запитання, чи не викликали його в поліцію, Тарнавський сказав «Поки ні».

«Я не з Нацдружин і не є в жодній офіційній організації. У нас була організація «Парни Северной Столицы» — вболівальники», — додав він.

Зазначимо також, що «Національні дружини Чернігів» повідомили у Facebook, що чоловіка затримали саме дружинники. Але на запитання Громадського, у прес-службі «Нацдружин» Чернігова спростували те, що саме вони затримали чоловіка і прив'язали його до стовпа. 

Поділитись: