УКРАЇНА

Путін дозволив росіянам їздити до Туреччини

УКРАЇНА/Путін дозволив росіянам їздити до Туреччини
Зберегти
Вигляд

Президент Росії Владімір Путін скасував заборону на продаж туристичних путівок до Туреччини. Відповідний указ розміщений на сайті Кремля.

«Уряду Російської Федерації: вжити заходів, що передбачають скасування заборони на чартерні повітряні перевезення між Російською Федерацією і Турецькою Республікою», — йдеться в указі.

Також Путін доручив провести переговори з урядом Туреччини щодо зовнішньоекономічних відносин.

В свою чергу, Ростуризм пообіцяв забезпечити безпеку громадян Росії під час їхнього відпочинку в Туреччині. Однак, як саме буде «забезпечуватися безпека», відомство не повідомляє.

«Федеральним агентством з туризму в даний час проводиться робота по відновленню співпраці з Турецькою Республікою в туристичній сфері. Особливу увагу буде приділено питанням забезпечення безпеки російських туристів під час відпочинку і подорожей на території цієї країни», — сказано в повідомленні Ростуризму.

Нагадаємо, така домовленість була досягнута в ході переговорів між Путіним та президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, які відбулися 29 червня.

30 червня прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков повідомив, що у Кремлі готують скасування санкцій проти Туреччини.

Пов`язані новини