Президенти Росії та Франції Володимир Путін та Еммануель Макрон обговорили під час зустрічі обмін українських політв’язнів на росіян, утримуваних в українських тюрмах.

Про це повідомив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, передає «Интерфакс».

За його словами, Макрон і Путін детально обговорювали ситуацію в Україні. На запитання щодо можливого обміну ув’язненими Пєсков сказав: «Певні контакти з цього приводу здійснюються».

Водночас конкретних прізвищ речник російського президента не назвав. 

Нагадаємо, російське агентство «Інтерфакс» з посиланням на власні джерела вранці 21 серпня повідомило, що п'ятьох українських політв'язнів перевезли в Москву і готуються видати Україні. Також російське «видання КоммерсантЪ» 21 серпня повідомило, що українських моряків готують до обміну. Своєю чергою Україна може передати РФ головреда «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського

У московському СІЗО «Лефортово» підтвердили, що до них перевели п'ятьох українських політв'язнів — Станіслава Клиха, Миколу Карпюка, Олександра Кольченка, Володимира Балуха та Романа Сущенка.

Раніше у «Лефортово» прийняли передачі для політв’язнівСущенка, Сизоновича і Панова.

Також у СІЗО прийняли передачу для українських політв’язнівВолодимира Балуха, Станіслава Клиха, Олександра Кольченка, Павла Гриба та Миколи Карпюка. Усіх їх досі утримували в різних колоніях Росії.

Поділитись: