Президент Росії Володимир Путін назвав ракетні удари сил США по авіабазі Сирії «агресією, що завдає шкоди як російсько-американським відносинам, так і спільній боротьбі з тероризмом»

Президент Росії Володимир Путін назвав ракетні удари сил США по авіабазі Сирії «агресією, що завдає шкоди як російсько-американським відносинам, так і спільній боротьбі з тероризмом».

Таку думку президента РФ озвучив його прес-секретар Дмитро Пєсков, передає «Інтерфакс».

«Путін вважає американські удари по Сирії агресією проти суверенної держави в порушенні норм міжнародного права, причому під надуманим приводом», — сказав Пєсков.

Він також зазначив, що «сирійська армія не має запасів хімічної зброї».

«Факт знищення всіх запасів хімічної зброї у збройних сил Сирії був зафіксований та підтверджений спеціалізованим підрозділом ООН», — сказав Пєсков.

Нагадаємо, що Сполучені Штати завдали ракетного удару по авіабазі сирійських урядових військ у відповідь на хімічну атаку в провінції Ідліб.

Раніше телеканал CNN зазначав, що Дональд Трамп повідомляв також членам Конгресу, що визнає серйозність ситуації у Сирії і допускає військові дії в країні у відповідь на хімічну атаку.

4 квітня у місті Хан-Шейхун в утримуваному повстанцями районі Ідліб на півночі Сирії близько 60 мирних мешканців загинули від отруєння газом.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: