Президент Росії Владімір Путін підписав указ про визнання документів, виданих громадянам України які проживають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей України.

Президент Росії Владімір Путін підписав указ про визнання документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які проживають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей України.

Про це повідомляється на сайті Кремля.

Таким чином, Росія фактично визнала паспорти самоназваних «ЛНР» та «ДНР».

Раніше в Кремлі заявляли, що паспорти самопроголошених республік Росія не визнає.

Також, згідно з указом Путіна, Росія визнає документи про освіту, реєстрацію шлюбу, свідоцтва про народження видані на територіях самоназваних «ЛНР» та «ДНР».

«Російської Федерації є правомочною приймати документи про зміну імені, про смерть, свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, реєстраційні знаки транспортних засобів, видані відповідними органами ( організаціями), фактично діючими на територіях зазначених районів, громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на цих територіях», — йдеться в наказі.

Також, з документами виданими бойовиками на територіях, які контролюються «ЛНР» та «ДНР», згідно з наказом, можна в’їхати на територію РФ без візи.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: