Росія ніколи не екстрадує своїх громадян, яких Сполучені Штати звинувачують у хакерських атаках під час виборів американського президента у 2016 році.

Росія ніколи не екстрадує своїх громадян, яких Сполучені Штати звинувачують у хакерських атаках під час виборчої кампанії у 2016 році.

Про це президент РФ Володимир Путін заявив в інтерв’ю телеканалу NBC.

«Я знаю, що вони не представляють російську державу, російську владу. Що саме вони робили — гадки не маю. Якщо вони і зробили щось, то нехай американські колеги нададуть нам матеріали, деталі і дані, ми їх вивчимо», — сказав Путін.

На питання про те, чи видасть Росія обвинувачених, він відповів: «Ніколи Росія не екстрадує своїх громадян, так само як і США».

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

Дивіться: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Поділитись: