Війна

Путін відмовився звільняти українських заручників у Росії

Війна/Путін відмовився звільняти українських заручників у Росії
Зберегти
Вигляд

Президент Росії Владімір Путін категорично не погодився з твердженням президента України Петра Порошенка про те, що на території РФ знаходяться утримувані у зв’язку з подіями на Донбасі громадяни України. Про це заявив його прес-секретар Дмітрій Пєсков, повідомляє Інтерфакс.

«У Мінських домовленостях йдеться про те, що на певній стадії відбудеться звільнення утримуваних осіб. У цьому контексті президент України сказав, що утримувані особи є і у російської сторони, на території РФ, але ці його слова зустрілися із повною незгодою з боку президента Путіна», — заявив Пєсков.

«Така постановка питання не є прийнятною, не є умісною. Звісно, мова йде тільки про осіб, які утримуються на території України, на території Донбасу», — підкреслив він.

Нагадаємо, згідно з заявою президента України Петра Порошенка, в ході переговорів у Нормандському форматі домовились про звільнення заручників у форматі  «всіх на всіх», як частини «дорожньої карти», яка передбачає послідовність дій щодо впровадження Мінських угод та гарантії їхнього виконання.

Пов`язані новини