Війна

Путін заявив, що Росія не зацікавлена у замороженому конфлікті на Донбасі

12 січня, 2018 12:56
Війна/Путін заявив, що Росія не зацікавлена у замороженому конфлікті на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Президент Росії Володимир Путін заявив, що ситуація на Донбасі набуває ознак «замороженого конфлікту», але ніхто в цьому не зацікавлений.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що ситуація на Донбасі набуває ознак «замороженого конфлікту», але ніхто в цьому не зацікавлений.

Про це Путін сказав на зустрічі з російськими журналістами 11 січня, передає «РИА Новости».

«Що стосується перспектив врегулювання в Донбасі, то це набуває такий характер замороженого конфлікту, ніхто в цьому не зацікавлений, в тому числі і Росія. Ми б хотіли, щоб ситуація була вирішена, щоб вона вирішилася. Але вирішилася так, щоб не викликала стурбованості ні у кого, хто проживає на цій території»,  — сказав Путін.

Водночас він наголосив, що не хоче «нічого вирішувати наперед».

«Росію цілком би влаштувало, якби були повністю реалізовані мінські угоди, мінські угоди в повному обсязі, не вибірково, як комусь подобається, а в повному обсязі, так щоб це влаштувало тих, хто проживає на Донбасі», — додав Путін.

Він пояснив, що мова йде в тому числі, і про закон про особливий статус Донбасу.

Раніше Путін заявив, що Росія готова передати Україні військові кораблі та авіатехніку, які перебувають в анексованому Криму. Він при цьому запропонував українським військовим самостійно їх забрати з Криму.

Командувач ВМС ЗСУ відповів на заяву Путіна про готовність передати Україні кораблі у Криму. За його словами, рішення щодо цього буде приймати керівництво держави.

Пов`язані новини