Президент Росії Володимир Путін затвердив запропонований прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим склад уряду.

Президент Росії Володимир Путін затвердив запропонований прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим склад уряду.

Про це повідомляє прес-служба Кремля.

Медведєв запропонував Антона Силуанова на пост першого віце-прем'єра і міністра фінансів.

Ольгу Голодець — на пост віце-прем'єра з питань спорту та культури. Тетяну Голікова Медведєв запропонував призначити віце-прем'єром по соцблоку.

Колишнього міністра спорту, відомого завдяки допінг-скандалу російських олімпійців, Віталія Мутко — віце-прем'єром, який займатиметься будівельною галуззю.

Новими заступниками голови уряду також стали Максим Акімов, заступник міністра оборони Юрій Борисов, постійний представник президента в Центральному федеральному окрузі Олексій Гордєєв, а також Юрій Трутнєв, який координуватиме роботу на Далекому Сході та  Дмитро Козак, який займатиметься енергетикою та промисловістю.

Керівником апарату уряду Медведєв запропонував призначити Костянтина Чуйченко.

Зберегли свої міністерські крісла очільник МЗС Сергій Лавров, міністр оборони Сергій Шойгу, міністр культури Володимир Мединський.

Нагадаємо, що згідно указу президента РФ Володимира Путіна у новому складі уряду ліквідовується Міністерство освіти і науки, а натомість створюють два нових: Міністерство просвіти, яке займатиметься питаннями середньої освіти та Міністерство науки і вищої освіти, яке опікуватиметься універиситетами і науковими установами та відповідатиме за розвиток науки в країні. 

Зазначиом, що президент РФ Володимир Путін після своєї вже четвертої інавгурації залишив Дмитра Медведєва на посту прем’єр-міністра.

Раніше повідомлялось, що опівдні 7 травня у Кремлі відбулася інавгурація Путіна. Таким чином Володимир Путін учетверте вступив на посаду президента Російської Федерації. 

5 травня у містах Росії почалися акції протесту «Він нам не цар»  приурочені до інавгурації Володимира Путіна. Загалом по всій Росії на акціях «Він нам не цар» 5 травня затримали понад 1600 людей. Міністерство закордонних справ України засудило масове затримання у Росії учасників протестних акцій.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile