УКРАЇНА

Qatar Airways скасувала польоти до кількох країн

21 червня, 2017 11:21
УКРАЇНА/Qatar Airways скасувала польоти до кількох країн
Зберегти
Вигляд
Національна авіакомпанія Катару Qatar Airways від сьогодні, 6 червня, скасувала польоти до Єгипту, Бахрейна, Саудівської Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Національна авіакомпанія Катару Qatar Airways від сьогодні, 6 червня, скасувала польоти до Єгипту, Бахрейна, Саудівської Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Про це повідомляє Al Jazeera.

Припинення польотів оголошене на невизначений термін. Усім, хто придбав квитки на рейси до згаданих країн авіакомпанія обіцяла альтернативні маршрути або повне повернення вартості перельоту.

Раніше про припинення всіх польотів в Катар повідомила авіакомпанія Saudia з Саудівської Аравії. Про намір не літати в емірат також заявили Emirates, Etihad Airways, а також Air Arabia.

Нагадаємо, Саудівська Аравія, Єгипет, Об'єднані Арабські Емірати і Бахрейн оголосили про розрив дипломатичних відносин з Катаром. Також Катар виключили з коаліції, яка веде переговори з повстанцями в Ємені.

Влада Катару пояснила «фінансування терористів» необхідністю викупити членів сім'ї еміра, які потрапили в заручники під час поїздки до Іраку в квітні 2017-го року. 

Зазначимо, що Катар є стратегічним союзником США і Туреччини. Країна має сухопутне сполучення лише з Саудівською Аравією.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Qatar Airways
# Катар
Пов`язані новини