УКРАЇНА

Рада наступного пленарного тижня може розглянути візовий режим з РФ — Парубій

9 червня, 2017 18:35
УКРАЇНА/Рада наступного пленарного тижня може розглянути візовий режим з РФ — Парубій
Зберегти
Вигляд
Наступного пленарного тижня, від 20 червня, Верховна Рада може розглянути питання про звернення до Міністерства закордонних справ щодо запровадження візового режиму з Російською Федерацією

Наступного пленарного тижня, від 20 червня, Верховна Рада може розглянути питання про звернення до Міністерства закордонних справ щодо запровадження візового режиму з Російською Федерацією.

Про це повідомив голова ВР Андрій Парубій в інтерв’ю телеканалу «Рада».

«Я вважаю, що з країною-агресором повинен бути візовий режим. Відповідно мною і моїми колегами цей законопроект був поданий ще 2 роки тому. Я вважаю його надзвичайно важливим і актуальним. Треба його ставити в зал тоді, коли побачимо повну підтримку. Бо неуспіх по цьому голосування — це був би неуспіх не тільки парламенту, але і взагалі української справи», — сказав Парубій.

Він додав, що консультації з цього приводу продовжаться.

«Я дуже сподіваюсь, що наступного тижня (пленарного — ред.) ми зможемо вийти на позитивне рішення. І як тільки я буду бачити, що в залі голоси, я тут же запропоную закон, постанову про звернення до МЗС з приводу введення візового режиму з РФ», — сказав Парубій.

Раніше глава Мін’юсту України Павло Петренко заявив, що юридичні механізми для візового режиму з Росією готові.

Також Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що візовий режим з Російською Федерацією потрібно ввести якомога скоріше. Павло Клімкін повідомив, що МЗС готове реалізувати візовий режим з РФ у разі такого рішення.

У свою чергу в Москві обіцяють дзеркальну відповідь в разі, якщо Київ запровадить візовий режим з Росією. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини