ENRU

Рада нацбезпеки проведе засідання в понеділок

В понеділок 10 липня відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО), на якому буде розглянуто законопроект з реінтеграції Донбасу.

Про це перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила у Києві 10 липня, передає «Інтерфакс-Україна».

«Експертами РНБО із залученням народних депутатів України був напрацьований проект закону про реінтеграцію Донбасу, в найближчі навіть години, можливо, він буде обговорений на Раді нацбезпеки і оборони та буде прийнято рішення, чи в такому варіанті вносити цей текст в парламент або після дискусії будуть внесені зміни», — сказала вона.

Очікується, що на засіданні Рада нацбезпеки схвалить законопроект, після чого він буде переданий президенту для внесення в парламент.

Оновлено станом на 12:45.

Пізніше Ірина Геращенко повідомила журналістам, що помилилась і Рада нацбезпеки сьогодні не розглядатиме законопроект з реінтеграції Донбасу.

Голова фракції БПП Артур Герасимов повідомив журналістам, що 10 липня дійсно очікується засідання РНБО. Водночас, щодо законопроекту з реінтеграції Донбасу, він сказав: 

«Ми очкуємо рішення РНБО, як тільки воно надійде, буде розглянуто».

Речник партії БПП у коментарі Громадському повідомив, що засідання РНБО має бути, але розглядатиметься на ньому не законопроект про реінтеграцію.

В Адміністрації президента Громадському повідомили, що засідання РНБО пройде в будівлі АП.

Раніше Порошенко заявляв, що новий закон про деокупацію Донбасу ще на стадії розробки.

19 червня спікер Ради Андрій Парубій заявив, що Турчинов презентував концепцію закону про деокупацію окремих районів Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Концепція деокупації: як Олександр Турчинов пропонує звільняти Донбас.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram