ENRU

Новий закон про деокупацію Донбасу ще на стадії розробки — Порошенко

391

Законопроект про новий підхід до звільнення окупованих територій Донецької та Луганської областей наразі перебуває на стадії розробки.

Про це заявив президент України Петро Порошенко, за результатами першої офіційної зустрічі з лідером США Дональдом Трампом.

«Ми на сьогоднішній день розробляємо законопроект. І я хотів би наголосити на тому, що будуть громадські обговорення. Мають бути враховані більшість точок зору і, безумовно, будуть представлені нашим іноземним партнерам», — сказав він.

20 червня президент України Петро Порошенко вперше зустрівся з Трампом. Переговори відбувались в Білому домі.

Нагадаємо, секретар ради Національної безпеки та оборони Олександр Турчинов повідомив, що влада готується скасувати АТО на Донбасі та запропонувати новий підхід до звільнення окупованих територій.

У Генштабі сказали, що рішення про можливе завершення АТО на Донбасі приймає вище військово-політичне керівництво України.

19 червня спікер Ради Андрій Парубій заявив, що Турчинов презентував концепцію закону про деокупацію окремих районів Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Концепція деокупації: як Олександр Турчинов пропонує звільняти Донбас.

Нагадаємо, 13 квітня 2014 року тодішній в.о. президента України Олександр Турчинов оголосив про початок Антитерористичної операції на сході України. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram