ENRU

Новий закон про деокупацію Донбасу ще на стадії розробки — Порошенко

Законопроект про новий підхід до звільнення окупованих територій Донецької та Луганської областей наразі перебуває на стадії розробки.

Про це заявив президент України Петро Порошенко, за результатами першої офіційної зустрічі з лідером США Дональдом Трампом.

«Ми на сьогоднішній день розробляємо законопроект. І я хотів би наголосити на тому, що будуть громадські обговорення. Мають бути враховані більшість точок зору і, безумовно, будуть представлені нашим іноземним партнерам», — сказав він.

20 червня президент України Петро Порошенко вперше зустрівся з Трампом. Переговори відбувались в Білому домі.

Нагадаємо, секретар ради Національної безпеки та оборони Олександр Турчинов повідомив, що влада готується скасувати АТО на Донбасі та запропонувати новий підхід до звільнення окупованих територій.

У Генштабі сказали, що рішення про можливе завершення АТО на Донбасі приймає вище військово-політичне керівництво України.

19 червня спікер Ради Андрій Парубій заявив, що Турчинов презентував концепцію закону про деокупацію окремих районів Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Концепція деокупації: як Олександр Турчинов пропонує звільняти Донбас.

Нагадаємо, 13 квітня 2014 року тодішній в.о. президента України Олександр Турчинов оголосив про початок Антитерористичної операції на сході України. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram