УКРАЇНА

Рада продовжила розгляд медичної реформи

19 жовтня, 2017 10:23
УКРАЇНА/Рада продовжила розгляд медичної реформи
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада продовжує розгляд медичної реформи. До голосування залишається розглянути ще близько 100 поправок.

Верховна Рада продовжує розгляд медичної реформи. До голосування залишається розглянути ще близько 100 поправок.

Спікер парламенту Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання. У залі зареєструвалися 342 народних депутата.

Голова Верховної Ражи Андрій Парубій також на початку пленарного засідання доручив запустити пряме мовлення з сесійної зали на вулицю, — де триває акція протесту і перебуває велика кількість людей.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Біла халатність»: хто відповість за недбалість лікарів

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня відбулась масова акція на підтримку «Великої політичної реформи».  Жодної з вимог Рада протягом того дня не виконала. Тому організатори оголосили про продовження акції 19 жовтня, а під парламентом розбили наметове містечко. 

Про головні події акції протесту зранку і до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: сутички з поліцією і наметове містечко під Радою. 

Увечері 17 жовтня, близько 22:00, під будівлею Ради стались нові сутички між протестувальниками та правоохоронцями. Згодом ситуація заспокоїлась. Глава Нацполіції Сергій Князєв підтвердив, що правоохоронці не планують зносити намети протестувальників.

18 жовтня під парламентом продовжилася акція протесту. На місці перебувало близько 200 людей, частина з яких залишились там із вечора.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини