Голова Верховної Ради Андрій Парубій внесе на розгляд сесії парламенту всі подання про зняття депутатської недоторканності, які надійшли до Верховної Ради.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій внесе на розгляд сесії парламенту всі подання про зняття депутатської недоторканності, які надійшли до Верховної Ради.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«Перший блок питань на цьому тижні — зняття депутатської недоторканності. Хочу зняти інтригу і повідомити, що всі подання, які надійшли до Верховної Ради будуть розглянуті. До мене звернулися представники коаліції з пропозицією, щоб розглянути всі подання в четвер. Але це має бути затверджено постановою», — заявив Парубій.

За його словами, відповідно до регламенту, Рада мала б розглянути подання у вівторок, 11 липня.

Однак, лідери фракцій хочуть дочекатися, коли комітет з питань регламенту розгляне подання на депутат «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна.

Тому, парламентарям необхідно прийняти постанову про перенесення питання зняття недоторканностей на четвер, 13 липня.

Зазначимо, що із наступного тижня Рада йде на канікули. Водночас, голова фракації Блоку Петра Порошенка в парламенті Артур Герасимов заявив, що сесія парламенту може бути продовжена через велику кількість неприйнятих законів. 

«Почався останній тиждень роботи Верховної Ради у пленарному режимі в рамках цієї сесії. Однак, у порядку денному парламенту ще є багато питань, які потребують невідкладного вирішення. Фракція БПП підтримує ініціативу продовження сесії до вересня», — сказав він.

Нагадаємо, минулого тижня комітет з питань регламенту розглянув подання на зняття депутатської недоторканності з депутатів «Народного фронту» Євгена Дейдея та Максима Полякова, депутата «Волі народу» Олеся Довгого, депутата «Радикальної партії» Андрія Лозового та депутата «Блоку Петра Порошенка» Борислава Розенблата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенблат Недоторканний: що чекає на депутата від партії президента. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: