УКРАЇНА

Депутати внесли зміни до КПК і спростили роботу слідчих

22 березня, 2018 12:54
УКРАЇНА/Депутати внесли зміни до КПК і спростили роботу слідчих
Зберегти
Вигляд
Органи досудового слідства зможуть звертатися до місцевих судів, не обов'язково за місцем реєстрації своєї юридичної особи, з клопотаннями про кримінальне провадження, обшуки та обрання запобіжного заходу.

Органи досудового слідства зможуть звертатися до місцевих судів, не обов'язково за місцем реєстрації своєї юридичної особи, з клопотаннями про кримінальне провадження, обшуки та обрання запобіжного заходу.

Відповідний законопроект (№8151) про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо уточнення деяких положень підтримали 256 народних депутатів.

Клопотання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження, а також клопотання слідчого або прокурора про застосування запобіжного заходу можна буде подавати до місцевого загального суду, в межах територіальної юрисдикції якого знаходиться орган досудового розслідування.

Обшуки будуть проводитися на підставі рішення слідчого судді місцевого суду, у межах територіальної юрисдикції якого знаходиться орган досудового розслідування.

Відповідні зміни вносяться до ст.132, ст.184 та ст.234 Кримінального процесуального кодексу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ударили по термінах: як поправки до судової реформи загрожують розкриттю десятків резонансних злочинів

Пов`язані новини