УКРАЇНА

Рада відхилила закон про зміни до Бюджету в рамках медичної реформи

8 червня, 2017 13:37
УКРАЇНА/Рада відхилила закон про зміни до Бюджету в рамках медичної реформи
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада відхилила законопроект №6329, в якому йдеться про зміни до Бюджетного кодексу в частині видатків на первинну медицину.

Верховна Рада відхилила урядовий законопроект №6329, в якому йдеться про зміни до Бюджетного кодексу в частині видатків на первинну медицину.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського. «За» проголосували лише 206 народних депутатів, при необхідних 226-ти.

Водночас, Рада підтримала у першому читанні проект медреформи щодо фінансування медицини. Комітет Соціальної політики та бюджетний комітет рекомендували депутатам підтримати обидва закони. Водночас, Комітет з питань охорони здоров'я не підтримав ці законопроекти. 

№6329 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», який передбачає приведення статей, що визначають розмежування видатків між бюджетами, у відповідність до нової моделі фінансування первинної медичної допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невідкладна медична реформа: парламентський бар’єр.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини
Життя
11 лютого 2019
Депутати не підтримають закон про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство» – автор проекту
Депутат від фракції «Народний фронт» Леонід Ємець, який є автором проекту закону про запровадження кримінальної відповідальності за неособисте голосування депутатів (№8461), вважає, що це скликання парламенту не підтримає цей проект. Цей закон депутати зареєстрували ще влітку 2018-го, але він так і не був проголосований парламент. У коментарі Громадському Ємець заявив, що парламент нинішнього скликання, на його думку, не підтримає цей закон: «На даний момент, з цим парламентом, який вже, мабуть, забув про свої обіцянки, що голосувати усі будуть особисто, і вже багато тих людей, які свого часу, в минулому скликанні, як і я, ходили у футболках «Голосуй особисто» і вимагали від «Партії регіонів» особистого голосування, ставши депутатами повторно, чомусь забули про цю свою обіцянку. Я зареєстрував законопроект, але наразі достатньої кількості голосів у парламенті, обраному за цією виборчою системою, очевидно немає», – наголосив депутат.Нагадаємо, рух ЧЕСНО повідомив, що карткою народного депутата із фракції «Блоку Петра Порошенка», президента Федерації футболу України Андрія Павелка декілька разів проголосували під час пленарного засідання Верховної Ради 7 лютого. Сам депутат в цей час перебував на 43-му Конгресі Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) у Римі.Законопроект №8461 про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство», зареєстрували 8 червня 2018 року, а 11 червня документ надійшов на розгляд профільного комітету. Щоправда, за словами депутата, комітет так і не включив його до порядку денного./Марко Погуляєвський
Перевірено
Зберегти