Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я не підтримав законопроекти про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і проект закону про внесення змін до бюджету щодо удосконалення законодавства України з фінансування охорони здоров'я.

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я не підтримав урядовий законопроект про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і проект закону про внесення змін до бюджету щодо удосконалення законодавства з фінансування охорони здоров'я.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк в Facebook.

Водночас, Комітет Соціальної політики та бюджетний комітет рекомендували підтримати ці законопроекти в першому читанні.

«Дуже важкий день. Але є результат: успішно пройшли комітети», — написав він.

Таким чином, документи все ж мають бути винесені на розгляд депутатів сьогодні, 8 червня. 

Зазначимо, що законопроект №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медпослуг» описує майбутню систему української медицини. А законпроект №6329 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» передбачає приведення статей, що визначають розмежування видатків між бюджетами, у відповідність до нової моделі фінансування первинної медичної допомоги.

Нагадаємо, 6 червня під стінами парламенту вимагали провести медичну реформу. На мітинги прийшла в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Вона висловила сподівання, що парламент підтримає медичні закони в четвер, 8 червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Pефopма системи охорони здоров'я: оцінка лікаpів, МОЗ, експертів та профільного комітету.

2 червня Кабінет міністрів представив Нацраді реформ пакет медичної реформи. Повідомлялося, що в Мінохорони здоров’я розраховують на ухвалення Радою медичної реформи до липня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile