УКРАЇНА

Рада відмовилась скоротити кількість працівників прокуратури

7 грудня, 2017 13:24
УКРАЇНА/Рада відмовилась скоротити кількість працівників прокуратури
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада прийняла за основу і в цілому закон №7160, який скасовує раніше прийняту норму про скорочення з 2018 року кількості прокурорів.

Верховна Рада прийняла за основу і в цілому закон №7160, який скасовує раніше прийняту норму про скорочення з 2018 року кількості прокурорів.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

В першому читанні і в цілому закон підтримали 229 народних депутатів на пленарному засіданні.

Законом скасовується раніше зареєстрована норма про скорочення кількості прокурорів з 15 до 10 тисяч.

Закон виключає зі ст. 14 Конституції норму про те, що з 1 січня 2018 роки кількість прокурорів повинна скоротитися до 10 тис осіб.

У той же час, пропонується залишити лише ту частину статті, в якій мовиться, що чисельність співробітників органів прокуратури має становити не більше 15 тисяч.

«Прокуратура пропонує в межах загальної чисельності дати можливість генеральному прокурору самостійно визначати , скільки буде прокурорів, скільки слідчих, інших співробітників», — зазначив член комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Юрій Мірошниченко.

На думку авторів проекту, скорочення прокурорів і слідчих в системі органів прокуратури до 10 тисяч збільшить навантаження на них і послабить якість і темпи розслідувань кримінальних проваджень.

Положення статті про скорочення кількості прокурорів з'явилося в липні 2015 року. Тоді пропонувалось скоротити кількості працівників прокуратури в Україні з 15 до 10 тисяч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генеральна передача справ: хто розслідуватиме злочини високопосадовців

Пов`язані новини