Радник Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон наприкінці червня поїде до Москви та обговорить можливу зустріч президентів США та Росії.

Радник Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон наприкінці червня поїде до Москви та обговорить можливу зустріч президентів США та Росії.

Про це повідомив представник Ради з національної безпеки США Гарретт Маркуіс.

За його словами, Болтон 25-27 червня відвідає Лондон та Рим, де обговорить питання нацбезпеки з союзниками Сполучених Штатів. Після — Болтон поїде до Москви для обговорення зустрічі Трампа й Путіна.

Раніше президент США Дональд Трамп допустив, що цього літа він може зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним.

Нагадаємо, президент Трамп та президент Путін вдруге зустрілись на Азіатсько-Тихоокеанському саміті у В'єтнамі 10 листопада 2017 року. Спочатку вони потисли руки в рамках фотосесії, а згодом провели нетривалі перемовини.

Вперше Дональд Трамп зустрівся з президентом Росії 7 липня, в рамках саміту Великої двадцятки в Гамбурзі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша зустріч Трампа з Путіним: довга розмова про Сирію, Україну та кібератаки

Раніше видання The Wall Street Journal з посиланням на джерела повідомляло, що Білий дім планує можливу зустріч Трампа з Путіним. Так, один зі співрозмовників видання повідомив, що посол США в Росії Джон Хантсман прибув до Вашингтона, щоб допомогти організувати зустріч двох президентів.

8 червня президент США Дональд Трамп заявив, що виступає за повернення Росії до формату G8. Цю ідею також підтримав прем'єр Італії Джузеппе Конте.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков зазначив, що Москва не планує повертатися до переговорів у форматі «Великої вісімки».

Поділитись: