УКРАЇНА

Рахункова палата: Мінінфраструктури працює неефективно

8 жовтня, 2018 15:51
УКРАЇНА/Рахункова палата: Мінінфраструктури працює неефективно
Зберегти
Вигляд
За даними аудиту, проведеного Рахунковою палатою України, Міністерство інфраструктури неефективно керує державними підприємствами, які належать до його підпорядкування.

За даними аудиту, проведеного Рахунковою палатою України, Міністерство інфраструктури неефективно керує державними підприємствами, які належать до його підпорядкування.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Рахункової палати.

Зазначається, що у ході перевірки в міністерстві не змогли точно назвати кількість підприємств, якими керує відомства, а про деякі держпідприємства там взагалі нічого не знали.

«У Рахунковій палаті зазначають, що Мінінфраструктури не володіє інформацією про 144 підприємства, щодо яких в ЄДРПОУ є відмітка про їх належність до сфери управління Міністерства. При цьому 85 суб'єктів господарювання (59%) вже не перебувають на обліку в Державній фіскальній службі», — йдеться у повідомленні.

За даними аудиту, за рік прибутковість підприємств Мінінфраструктури суттєво впала, в той час як їхні податкові борги зросли на майже 40 мільярдів гривень.

«Загалом упродовж 2016–2017 років в Україні спостерігалося суттєве збільшення надходжень до держбюджету частини чистого прибутку держпідприємств. Але це не стосується суб'єктів господарювання Мінінфраструктури», — констатують у Рахунковій палаті.

Напередодні у Рахунковій палаті підрахували, що 40% державного бюджету наступного року піде на погашення державного боргу.

Також зазначалось, що 7 українських областей не використали навіть половини коштів, які держава виділила на ремонт доріг.

Пов`язані новини