За три квартали 2018 року доходи місцевих бюджетів зросли на 32,7 мільярдів гривень або на 25% порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

За три квартали 2018 року доходи місцевих бюджетів зросли на 32,7 мільярдів гривень або на 25% порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає прес-служба уряду.

Загалом, від початку року до місцевих бюджетів надійшло 167,6 мільярдів гривень податків, з яких майже 100 мільярдів — податок на доходи фізичних осіб (ПДФО).

«Із 12 регіонів, що мають темпи приросту ПДФО вищі за середній показник по Україні, 4 регіони забезпечили приріст понад 28%», — повідомляють в уряді.

Ще близько 20 мільярдів гривень надійшло від єдиного податку, які сплачують малі підприємства на спрощеній системі оподаткування.

20,4 мільярди гривень надійшло від плати за землю.

Зазначимо, що напередодні повідомлялось, що місцеві органи влади фактично не використовують та тримають на депозитах у державних банках 15 мільярдів гривень.

Зазначимо, що кошти місцевих органів влади в рамках реформи децентралізації мають використовуватись на будівництво та ремонт місцевих доріг, фінансування медицини та інші заходи. На депозитних рахунках місцеві громади можуть розміщувати тимчасово вільні фінансові ресурси.

Раніше у Кабміні ухвалили рішення щодо перенаправлення частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів.

Раніше президент України Петро Порошенко заявляв, що частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті України перевищила 50%.

Раніше в уряді виділили 4 мільярди гривень на інвестиції у проекти регіонального розвитку.

Напередодні громадська мережа ОПОРА оприлюднила результати дослідження використання субвенцій місцевим бюджетам з державного. Так, у 2017 році депутати та урядовці частіше використовували бюджетний ресурс у передвиборчих та агітаційних цілях.

Поділитись: