Рахункова палата перевірить три підприємства державного концерну Укроборонпром, зокрема київський завод «Маяк», який розробив та виготовляє міномети «Молот».

Рахункова палата перевірить три підприємства державного концерну Укроборонпром, зокрема київський завод «Маяк», який розробив та виготовляє міномети «Молот».

Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

За словами глави відомства Валерія Пацкана, перевірки пройдуть на підприємствах «Маяк», «Радар» і «Квант».

«Аудит стосуватиметься ефективності використання та розпорядження майном державними підприємствами, що входять до складу Державного концерну Укроборонпром, що має фінансові наслідки для державного бюджету», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що за перевірку відповідальна членкиня Рахункової палати Ірина Іванова.

Нагадаємо, уранці 6 липня під час військових навчань на Рівненському полігоні стався вибух міномета «Молот». 

Від вибуху загинули троє військовослужбовців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону. Дев'ятеро бійців дістали поранення. Троє з поранених у важкому стані.

Слідчі розглядають три версії вибуху: перша — людський фактор — подвійне зарядження міномета, друга — неналежний стан міномета «Молот», третя — неналежний стан міни, яка заряджалася.

Трьох військовослужбовців, які постраждали унаслідок вибуху міномета під час навчань на Рівненському полігоні, у вкрай важкому стані перевели до львівської лікарні.

Президент Петро Порошенко на час слідства заборонив використовувати міномети «Молот» на навчаннях до завершення розслідування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому вибухають міномети «Молот»? 

Нагадаємо, у липні 2016 року на полігоні «Широкий лан» через вибух міномета загинув військовий.

9 серпня 2017 року двоє військових загинули та ще п’ятеро були поранені поблизу Мар’їнки на Донбасі внаслідок вибуху міномета.

5 квітня 2018 року у Кривому Розі стався вибух на полігоні, унаслідок чого постраждали троє військових.

4 серпня 2017-го на Київщині на полігоні загинув військовий, ще 5 дістали поранення під час бойових стрільб.

Поділитись: