Прессекретарка президента Володимира Зеленського в червні отримала зарплату в понад півтора раза більше за самого Зеленського. Про це повідомило Державне управління справами у відповідь на запит «Українських новин».

«Загальна сума заробітної плати прессекретаря президента України Юлії Мендель у червні 2020 року становила 46 216,68 гривні… З нарахованої заробітної плати сплачено податки та збори згідно з чинним законодавством у сумі 9 012,25 гривні», — йдеться у відповіді ДУС.

Таким чином, у червні Мендель заробила 37,2 тисячі гривень, тоді як Володимир Зеленський — 22 540 гривень, що в понад півтора рази менше.

Як зазначають «Українські новини», на час коронавірусного карантину працівникам органів влади встановили зарплату в розмірі 47,2 тисячі гривень.

  • Раніше стало відомо, що Печерський районний суд Києва закрив адміністративне провадження щодо президента Володимира Зеленського. Це провадження порушило Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) через те, що він не повідомив про «суттєві зміни у майновому стані».
  • 30 травня Володимир Зеленський подав свою декларацію. Згідно з нею, доходи глави держави та членів його родини у 2019 році склали 28 602 468 грн. Родина Зеленських сплатила до бюджету податки на суму 3 мільйони 600 тисяч гривень.
Поділитись: