Речник канцлерки Ангели Меркель Штеффан Зіберт заявив, що Німеччина не підтримує рішення Ради національної безпеки та оборони України про припинення вантажоперевезення з окупованими територіями Донбасу.

Речник канцлерки Ангели Меркель Штеффан Зіберт заявив, що Німеччина не підтримує рішення Ради національної безпеки та оборони України про припинення вантажоперевезень з окупованими територіями Донбасу.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

«Націоналізація на непідконтрольній території, визнання цього ускладнює і без того складну ситуацію. Не виконуються мирні домовленості. Ні з боку Москви, ні з боку Києва. Ми занепокоєні рішення РНБО про зупинку зв’язків, я вважаю, що це ще більше віддаляє Донбас», — заявив він.

Зіберт також додав, що насильницькі акції, які були цими днями «це те, що зараз в останню чергу потрібно Україні».

Нагадаємо, 15 березня РНБО заборонила рух вантажів через лінію зіткнення на Донбасі. Петро Порошенко заявив, що заборона руху вантажів на Донбасі діятиме до повернення захоплених бойовиками підприємств. 

Нагадаємо, що 26 грудня колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати з Донбасу метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Пізніше блокадники заявили про намір перекривати не лише залізничне сполучення, а й автошляхи з непідконтрольних територій Донбасу, і 16 лютого «Штаб блокади» перекрив дорогу та встановив блокпост біля селища Золоте Луганської області.

Станом на 11 лютого командир «Штабу блокади» Сергій Акимович в ефірі Громадського повідомляв про те, що за час проведення акції блокадники не пропустили вже більше 50 тисяч вагонів з окупованого Донбасу

До блокадників приєдналися депутати від «Самопомочі» Семен Семенченко, Єгор Соболєв та позафракційний Володимир Парасюк.

10 березня штаб «блокади Донбасу» вимагає від уряду до 2 квітня припинити поставки вугілля з РФ.

На підтримку «блокадників» пройшли ряд акцій у центрі Києва. Напередодні акція завершилася тим, що представники «ОУН» побили вікна «Альфа-Банку» на Хрещатику.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: