РЕ:ФОРМА повертається на Громадське у новій інкарнації

На Громадському, 10 квітня, стартував другий сезон програми про структурні зміни в Україні – «Громадське.Реформа».

На Громадському, 10 квітня, стартував другий сезон програми про структурні зміни в Україні – «Громадське.Реформа».

Незмінні автори проекту – Андрій Сайчук, Наталя Тарасовська та Федір Прокопчук. Якщо в першому сезоні вони об’їздили всю Україну в пошуках змін, то відтепер у студії Громадського, за допомогою героїв своїх попередніх програм, експертів та відповідальних за реформи аналізуватимуть, в якому напрямку рухається та чи інша реформа, і як вона впливає на повсякденне життя людей.

Андрій Сайчук, співавтор «Громадське.Реформа»: «Для нас, для Громадського тема реформ – чи не найголовніша. Водночас, вона і найнерозкритіша. Люди зазвичай не помічають змін, і наше завдання, попри всі складнощі, зокрема і фінансові, продовжувати розповідати про реформи, досліджувати їх прогрес чи регрес. У новому сезоні робитимемо це щодня, а не лише раз на тиждень».

Перший випуск програми «Громадське.Реформа» був присвячений становленню Суспільного мовлення – саме вчора відбувся конкурс на посаду керівника НСТУ. Зураб Аласанія, який переміг у цьому конкурсі, став одним із гостей програми.

Про виклики перед новим керівництвом телеканалу у студії Громадського говорили медіа-експертка Наталя Лігачова та народний депутат, член комітету з питань свободи слова Григорій Шверк.

Також до студії завітали герої першої програми про Суспільне – Марина Ансіфорова, яка пішла з каналу, та Ігор Орловський, який на UA:Першому працює вже 20 років.

«Реформа – це, в першу чергу, про зміни в житті людей. Ми пояснюємо ці зміни, бо бачимо на це шалений попит аудиторії. Робимо це в тому форматі, який наразі є для нас доступним. Але маємо ще більш амбітні плани, які сподіваємось у майбутньому реалізувати», – говорить Катя Горчинська, виконавчий директор Громадського.

Програма «Громадське.Реформа» виходитиме на Громадському щопонеділка о 21.00.

Перший випуск дивіться:

19 травня 2016 року Громадське отримало ліцензію на супутникове мовлення строком на 10 років. Громадське Телебачення мовить цілодобово у супутнику ASTRA-4А у відкритому доступі.

Громадське Телебачення – це громадська організація, яка була заснована журналістами в 2013 році з метою створити незалежну альтернативу комерційним телеканалам, яка не представляє інтереси жодної бізнесової чи політичної групи. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та особистості./