УКРАЇНА

«Громадське.Реформа»: Які загрози для української енергосистеми несе розвиток зеленої енергетики?

24 липня, 2018 14:57
УКРАЇНА/«Громадське.Реформа»: Які загрози для української енергосистеми несе розвиток зеленої енергетики?
Зберегти
Вигляд
До 2020 року 11% української електроенергії повинні виробляти з відновлювальних джерел енергії. Такі зобов’язання взяв на себе Київ, підписавши Угоду про асоціацію.

До 2020 року 11% української електроенергії повинні виробляти з відновлювальних джерел енергії. Такі зобов’язання взяв на себе Київ, підписавши Угоду про асоціацію. Зараз цей показник на рівні 2%. І хоча сонячна та вітрогенерація останні два роки розвиваються стрімкими темпами – досягнути запланованого показника буде складно. І вкрай небажано. Оскільки крім як будувати сонячні та вітростанції, потрібно мати балансуючі потужності, щоб перекривати хмарні чи безвітряні дні, коли «зелена» генерація може падати до нуля. Якщо держава не знайде можливості врегулювати це питання, доведеться штучно зупиняти зелену генерацію.

У програмі «Реформа» о 21:10 на Громадському шукаємо відповіді на питання про те, як здешевити кіловати, вироблені з відновлюваних джерел енергії та які загрози несе для української енергосистеми стрімкий розвиток зеленої енергетики?

Гості програми: Олексій Рябчин, народний депутат, голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності, Олексій Хабатюк, заступник начальника департаменту енергоефективності «Нафтогазу України», Віталій Кушніров, керівник директорату стратегічного планування та євроінтеграції Міненерговугілля.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Реформа»: Як зберегти культурну спадщину?

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться: 

«Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»

«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини