Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила про плани розширення регіональної мережі представництв омбудсмена в 2019 році.

«З наступного року ми розширяємо регіональну мережу представництв Уповноваженого з прав людини. З 2019 року такі представництва будуть відкриті у кожній області», — заявила Денісова після зустрічі з доповідачами моніторингової місії ПАРЄ.

За її словами, навесні 2019 року 17 громадських моніторів будуть слідкувати за дотриманням прав виборців під час президентських виборів.

«Це передбачено Меморандумом про співпрацю із Громадянською мережею Опора, який я підписала влітку цього року. Під час президентських виборів ми спільно з Опорою аналізуватимемо діяльність правоохоронних органів та судів щодо розслідування виборчих злочинів. Крім того, громадські монітори працюватимуть з електоратом щодо захисту їхніх прав у всіх регіонах України», — додала омбудсмен.

Після президентських виборів проведуть додаткове навчання для таких моніторів і, за необхідності, збільшать їхню кількість під час парламентських виборів восени 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У декларації омбудсмена Денісової виявили порушення

Нагадаємо, 15 березня Рада призначила народну депутатку з фракції «Народний фронт» Людмилу Денісову уповноваженою з прав людини.

Журналісти-розслідувачі з'ясували, що члени її родини займаються бізнесом в анексованому Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає призначення на посаду омбудсмена Людмили Денісової

Поділитись: