Життя

YouTube відмовився від співпраці з блогером із США після публікації відео з «лісу самогубств»

11 січня, 2018 13:15
Життя/YouTube відмовився від співпраці з блогером із США після публікації відео з «лісу самогубств»
Зберегти
Вигляд
YouTube відмовився від співпраці з американським відеоблогером Логаном Полом, який опублікував відео, зняте у «лісі самогубств» у Японії, в якому була зображена нібито мертва людина.

YouTube відмовився від співпраці з американським відеоблогером Логаном Полом, який опублікував відео, зняте у «лісі самогубств» у Японії, в якому була зображена нібито мертва людина.

Про це повідомляє Sky News.

В YouTube заявили, що припинили співпрацю у рамках декількох проектів з 22-річним блогером.

Канали Пола були видалені з платформи YouTube — YouTube Preferred, яка має показує рекламу у відео найпопулярніших відеоблогерів. Також з блогером була припинена співпраця у межах його комедійного серіалу Foursome.

«Ми вирішили видалити канали Логана Пола з Google Preferred. Крім того, ми не будемо продовжувати працювати з ним у четвертому сезоні Foursome», — повідомив представник YouTube.

Раніше у YouTube заявили, що «самогубство — це не жарт, і це ніколи не повинно бути рушійною силою для збільшення поглядів».

Логан Пол — 22 річний американський відеоблогер та актор, на його офіційний канал у YouTube підписані понад 15 млн підписників. Пол здобув слави завдяки своїм відео на закритому нині відео-застосунку Vine.

31 грудня на своєму каналі Пол оприлюднив відео з «лісу самогубств», на якому було показано нібито мертву людину. Блогер з друзями, знімаючи це, сміялися та жартували.

Відео було зняте у лісі Аокігахарау у Японії. Це місце відоме тим, що кілька років тому у лісі щорічного відбувалося близько 100 самогубств. 

Після цього відео, блогера розкритикували інші відеоблогери та відомі американці. Логан Пол згодом вибачився через це.

Більше про:
# блогер
# YouTube
Пов`язані новини