Реконструкція сходів на Старокиївський горі у столиці коштувала 15 мільйонів гривень.

Реконструкція сходів на Старокиївський горі у столиці коштувала 15 мільйонів гривень.

Про це заявив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

«В інтернеті з’явилась маніпулятивна інформація про нібито «золоті» сходинки. Я маю наголосити, що вартість робіт із реконструкції сходів складає 15 млн грн», — сказав він.

За його словами, сходи спроектували о як «збірну монолітну залізобетонну конструкцію декоративними накладками зі зносостійкої та вологозахищеної термодеревини на сходинках».

Зазначається, що загальна вартість проекту реконструкції та облаштування всієї території частини туристичного маршруту становить 89,3 мільйони гривень.

За словами Спасибка, за ці кошти «організували пішохідний рух з зонами відпочинку, благоустрій та озеленення території, будівництво одноповерхової будівлі громадської вбиральні, встановлення «тривожної» кнопки, встановлення камер відеоспостереження на сходах та алеї, зони доступу до WI-FI, встановлення лав, облаштування оглядових майданчиків», а також підпірні стіни для захисту від зсувів та штольневу дренажну систему для відводу вод зі схилів.

Реконструкція сходів ініційована Київською міською державною адміністрацією і заявлена як початковиц етап створення  Ландшафтного парку, до якого входять сквери на Пейзажній алеї, схили Старокиївської гори, гір Десятинки, Щекавиці та Киселівки. 

Як повідомлялося, у петиції на сайті президента міськголову Києва Кличка пропонують зобразити на 8-гривневій монеті.

Поділитись: