Зображення міського голови Києва Віталія Кличка пропонують розмістити на пам’ятній монеті номіналом 8 гривень.

Зображення міського голови Києва Віталія Кличка пропонують розмістити на пам’ятній монеті номіналом 8 гривень.

Петицію з такою пропозицією опублікували на сайті президента.

Автор петиції пропонує президенту ініціювати виготовлення пам’ятної монети до дня народження Віталія Кличка.

День народження у міського голови 19 липня.

«Президенту України, у зв'язку з днем народження мера столиці, вийти з ініціативою до Національного банку України щодо випуску пам'ятної монети номіналом 8 гривень із зображенням мера Києва Віталія Кличка», — йдеться у тексті петиції.

На своїй сторінці у Facebook автор петиції Сергій Доротич пояснив, що таким чином він запропонував подякувати міському голові за підвищення вартості проїзду.

«Давайте «подякуємо» у такий спосіб нашому меру за підвищення плати за проїзд та турботу про киян і гостей столиці», — написав він.

Станом на 12:20 25 липня петиція зібрала 16 підписів із 25 000 необхідних для розгляду президентом.

12 липня міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження щодо підвищення тарифів на перевезення у міському транспорті, а саме: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці. Від 14 липня разовий квиток на проїзд в одному із видів транспорту коштує 8 гривень.

12 липня під Київською адміністрацією місцеві жителі протестували проти підвищення цін на проїзд у громадському транспорті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 8 гривень за проїзд: три питання про подорожчання столичного транспорту

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко підтвердив, що вартість проїзду у громадському транспорті в Києві незабаром зросте. Підвищення вартості проїзду має відбутися 14 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За, проти і метро на Троєщину: чого вимагали протестувальники під Київміськрадою

Поділитись: