УКРАЇНА

Реорганізація General Electric не вплине на контракт з Укрзалізницею — Кравцов

22 травня, 2018 11:15
УКРАЇНА/Реорганізація General Electric не вплине на контракт з Укрзалізницею — Кравцов
Зберегти
Вигляд
Об’єднання американської транспортної корпорації General Electric з компанією Wabtec не вплине на постачання локомотивів Україні.

Об’єднання американської транспортної корпорації General Electric з компанією Wabtec не вплине на постачання локомотивів Україні.

Про це повідомив виконуючий обов'язки очільника Укзалізниці Євген Кравцов, передає прес-служба компанії.

21 травня General Electric оголосила про об’єднання з компанією Wabtec , що спеціалізується на виробництві комплектуючих та програмного забезпечення для залізничного транспорту. За результатами угоди General Electric отримала 50,1% акцій у новій об'єднаній корпорації.

Очільник американської компанії підтвердив намір вчасно виконати укладені напередодні контракти щодо оновлення рухомого складу Укрзалізниці. Зокрема, йдеться про рамкову угоду між Укрзалізницею та GE щодо 15-річного партнерства оновлення та модернізації тягового рухомого складу, перший етап якого передбачає постачання 30 магістральних тепловозів General Electric серії Evolution.

Нагадаємо, 23 лютого Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

Наприкінці 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Їх виробництво стартує на початку 2018 року в США, і перші поставки заплановані вже цієї осені. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих.

Також в ЄБРР оголосили, що можуть надати додатковий кредит Укрзалізниці на купівлю вагонів.

Українські заводи отримають близько $400 млн прямих інвестицій від вартості угоди з General Electric.

Пов`язані новини