Світ

Репер Каньє Вест відмовився виступати на фестивалі у США, бо для нього не збудували окрему сцену

Billdbord
Світ/Репер Каньє Вест відмовився виступати на фестивалі у США, бо для нього не збудували окрему сцену
Зберегти
Вигляд
Американський репер Канье Вест відмовився виступати на фестивалі Coachella у штаті Каліфорнія, тому що йому не збудували окрему сцену з куполом.

Очікувалося, що Вест стане хедлайнером фестивалю, втім він заявив, що не хоче виступати на одній сцені з іншими виконавцями. Репер попросив збудувати для нього окрему сцену з куполом і розмістити її на території фестивалю.

Видання Billdbord пише, що коли Вест дізнався, що організатори не збудують сцену, він кинув слухавку та скасував свою участь.

Фестиваль Coachella має відбутись 12-14 квітня та 19-21 квітня 2019 року.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Трамп зустрівся у Білому домі з репером Каньє Вестом.

Раніше Каньє Вест оголосив, що тепер він буде відомий як «Ye».

Репер Каньє Вест відомий своїми дивними, а інколи компульсивними постами у Twitter. З осені 2016 року репутація Веста постраждала через його поведінку у соцмережі: у нього виник конфлікт з деякими реперами. Навесні 2017 року репер видалив свій акаунт у соцмережі. 

Він не користувався Twitter майже рік, у квітні 2018 року відновив свою сторінку. І мало не одразу викликав новий скандал.

Репер назвав президента США Дональда Трампа «своїм братом», чим викликав обурення в інших виконавців. Відомі музиканти, такі як співачка Азалія, Мобі, репер Снуп Дог засудили пост Каньє Веста.

Пов`язані новини