Благодійний фонд No Kid Hungry, який допомагає боротися з дитячою бідністю, відмовився приймати пожертву в 200 тисяч доларів від репера 6ix9ine (Деніела Ернандеса), оскільки його діяльність не відповідає цінностям фонду.

Про це повідомляє BBC із посиланням на неурядову організацію Share Our Strength, яка управляє благодійним фондом.

«Оскільки діяльність фонду пов’язана з дітьми, наша політика передбачає відмову у фінансуванні від донорів, чия діяльність не відповідає нашій місії та цінностям», — йдеться в повідомленні.

Сам 6ix9ine спершу написав в Instagram, що «ніколи не бачив нічого жорстокішого», однак згодом видалив пост.

Про 24-річного репера, відомого також як Текаші, знову заговорили з минулого тижня, коли його дочасно випустили із в’язниці в межах федеральної програми США через епідемію коронавірусу. Його новий трек GOOBA, оприлюднений після виходу із в'язниці, побив рекорд YouTube із найбільш популярного відео протягом 24 годин після публікації.

У 2019 році 6ix9ine визнав себе винним у серії озброєних пограбувань і перестрілок, уклавши угоду з обвинуваченням, аби уникнути довічного ув’язнення.

Ще раніше, в 2015-му, репер визнав свою провину в «сексуальному інциденті» з 13-річною дівчиною. За це йому присудили чотири роки умовного ув’язнення.

Поділитись: