Реперка alyona alyona випустила свій перший альбом під назвою «Пушка». До нього увійшли 13 пісень, зокрема вже відомі «Рибки», «Відчиняй», «Голови».

Альбом з'явився в Apple Music 8 квітня.

«Мені дуже подобається час, у якому я живу. Набагато більше стало жінок у хіп-хопі. Їхній реп став качовішим, а тематика — ближчою до людей: читають не лише про любов або щось сумне. Зараз розквіт жіночого репу, і це класно», — розповіла виконавиця в інтерв'ю Apple Music.

В однойменній з назвою альбому пісні alyona alyona називає себе «дивною для всіх», «просто пишкою-пушкою».

В інтерв'ю реперка також зазначила, що поділяє ідеї фемінізму й бодіпозитиву, утім не збирається їх експлуатували у своїй творчості.

«Я не хочу гучних слів і лозунгів», — каже alyona alyona.

Головним треком свого альбому виконавиця назвала пісню «Вiдчиняй» як гімн поколінню.

«Моє покоління не жило в Радянському Союзі. У нас інші цінності — не такі, як у наших батьків. Маючи свій досвід за плечима, ми маємо зробити висновок, що ми — інші, ми іншакше маємо розвиватися, розвивати наше суспільство та країну», — сказала alyona alyona.

Нагадаємо, у кінці січня реперка alyona alyona була на форумі «Блоку Петра Порошенка», де президент оголосив про намір балотуватись на другий термін. За словами голови Баришівської районної адміністрації Київської області Олега Левченка, співачка мала офіційне запрошення. Утім сама alyona alyona заявила, що її обманом запросили на форум.

30 листопада alyona alyona випустила свій новий, третій кліп на пісню «Відчиняй». За кілька годин кліп набрав понад 70 тисяч переглядів, у ньому виконавиця у компанії жителів Баришівки читає про «свій клич».

Альона — вихователька в дитячому садку в місті Баришівка Київської області. У вільний час вона пише реп. 17 жовтня alyona alyona опублікувала свій перший кліп «Рибки», який зібрав 180 тисяч переглядів менш ніж за добу. 12 листопада реперка поширила свій кліп на пісню «Голови», який станом на 30 листопада набрав 615 тисяч переглядів.

Поділитись: