Українська реперка Alyona Alyona прийшла на форум, де президент Петро Порошенко оголосив, що братиме участь у виборах. Пізніше вона заявила, що її обманом запросили на форум. Співачка зазначила, що їй зателефонував голова Баришівської районної адміністрації та запропонував взяти участь у конференції, в якій будуть залучені педагоги, благодійники, активісти та меценати з метою допомогти дитячому садку, де раніше працювала співачка.

Alyona Alyona додала, що «при першій ліпшій можливості, покинула цей захід», бо не бажає мати відношення до будь-якої з політичних організацій.

Водночас, голова Баришівської РДА заявив, що співачку Alyona Alyona офіційно запросили на форум Порошенка.

Нагадаємо, що 29 січня відбувся з'їзд, де чинний президент України Петро Порошенко оголосив про свою участь у президентських виборах навесні 2019 року. Перед початком форуму кілька людей прийшли до місця проведення форуму з плакатами «Вибачте, так а хто замовив Гандзюк?», вимагаючи розслідувати вбивство радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк.

Раніше відомий бразильський письменник Пауло Коельо заявив, що ніколи не записував звернення на підтримку лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко на виборах президента України.

Поділитись: