Компанія Apple обмежила продаж своїх фірмових смартфонів iPhone до двох для однієї людини. Обмеження, зокрема, стосуються таких країн, як США, Китай (а також Гонконг і Тайвань) і Сінгапур.

Про це повідомляє інформагенство Reuters, кореспонденти якого вручну перевірили налаштування в онлайн-крамницях Apple.

Через пандемію коронавірусу SARS-CoV-2 компанія оголосила про закриття своїх крамниць у більшості країн світу. Лише в Китаї їх знову відчинили 13 березня.

В Apple відмовилися коментувати ситуацію.

Зазначимо, компанія Apple зазнає збитків через пандемію COVID-19 через падіння попиту на їхню продукцію в усьому світі. Зокрема, вона вже попередила інвесторів про «суттєве скорочення» своїх прибутків за перший квартал 2020 року. Там зазначають, що попит на смартфони та іншу техніку компанії у всьому світі скоротився через поширення коронавірусу.

Нагадаємо, станом на ранок 20 березня у світі офіційно зареєстровано 224 517 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 10 030 смертей та 86 025 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: