Унаслідок обстрілу військових баз США в Іраку, здійсненого Іраном у ніч на 8 січня, понад 100 американських військових отримали черепно-мозкові травми.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на анонімних американських посадовців. Раніше Міністерство оборони США офіційно повідомляло про 64 постраждалих військовослужбовців.

У Пентагоні інформацію від джерел Reuters коментувати відмовились.

Нагадаємо, атака Іраном військові бази США в Іраку у ніч на 8 січня була відповіддю на вбивство американцями іранського генерала Касема Сулеймані.

Спершу у США стверджували, що унаслідок обстрілу, який був у ніч на 8 січня, ніхто не постраждав і не загинув. Потім Пентагон заявив, що постраждали 11 військових США.

Тоді президент Дональд Трамп заявив: «Я чув, що у них були головні болі та ще щось... і можу повідомити, що це не дуже серйозно». Він заявив, що не вважає ці ушкодження такими ж важкими, як, наприклад, ті, яких зазнали військові, що постраждали від дорожніх бомб в Іраку.

Пізніше представник Міністерства оборони США заявив, що внаслідок ракетного удару Ірану по авіабазі в Іраку, який стався на початку січня, 34 військовослужбовці США дістали черепно-мозкові травми.

Поділитись: