Світ

Результати саміту Україна-ЄС, виклики перед НАТО та порятунок дітей у Таїланді

11 липня, 2018 07:38
Світ/Результати саміту Україна-ЄС, виклики перед НАТО та порятунок дітей у Таїланді
Зберегти
Вигляд
Двадцятий саміт Україна-ЄС завершився у Брюсселі — перший після набуття чинності Угоди про асоціацію та останній напередодні виборів в Україні. Його результатом стала спільна заява. Чи можна вважати цей саміт успішним? Яких домовленостей досягнути вдалося, а яких — ні? Про це дивіться у програмі «Громадське.Світ» о 21.10. Ведучий Володимир Єрмоленко поспілкується з Тарасом Качкою, стратегічним рад

Двадцятий саміт Україна-ЄС завершився у Брюсселі — перший після набуття чинності Угоди про асоціацію та останній напередодні виборів в Україні. Його результатом стала спільна заява. Чи можна вважати цей саміт успішним? Яких домовленостей досягнути вдалося, а яких — ні? Про це дивіться у програмі «Громадське.Світ» о 21.10. Ведучий Володимир Єрмоленко поспілкується з Тарасом Качкою, стратегічним радником міжнародного фонду «Відродження». Крім того, наша власна кореспондентка Ольга Токарюк підготувала репортаж із Брюсселя.

Також у програмі:

  • Надія в українсько-польських відносинах. Як громадянське суспільство протистоїть розкручуванню кризи
  • Атлантичні тріщини у НАТО. Чи стане Європа  безпечнішою та на що сподіватися українцям?
  • Негаразди на Даунінг Стріт. Чому з кабінету Мей пішло вже двоє міністрів та чим це загрожує?
  • Довгоочікуваний порятунок дітей. Як визволяли дітей із печер Таїладу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порятунок з печери: чому дітей в Таїланді так складно врятувати

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини