Російські винищувачі збільшили число рейдів по утримуваних повстанцями містах в сирійській провінції Ідліб після того, як бойовики збили російський Су-25.

Російські винищувачі збільшили число рейдів по утримуваних повстанцями містах в сирійській провінції Ідліб після того, як бойовики збили російський Су-25.

Про це повідомляє Reuters.

За даними агентства, повітряні удари були завдані по селах і містах, включаючи Кафр-Нубл і Маасран, а також Саракеб, Маарет-аль-Нууман і Ідліб. Атакована була, зокрема, лікарня в Маарет-аль-Нуумане, розповіли очевидці.

На відеозаписах, наданих рятувальниками, видно, як з зруйнованої будівлі лікарні виносять дітей, відзначає Reuters. Ще п'ять людей, як передбачається, загинули під час авіаударів по житловому будинку в Кафр-Нублі.

У столиці провінції, місті Ідліб, як розповіли очевидці, було зруйновано щонайменше одна п'ятиповерхова будівля, а загинути могли близько 15 осіб.

3 лютого стало відомо, що над територією, яку контролюють повстанці у Сирії збили російський штурмовик. Пілот загинув. За одними даними, літак уразила ракета, за іншими — він загорівся при посадці.

Росія підтвердила, що літак збили за допомогою переносного зенітно-ракетного комплексу.

Після цього російські сили у Сирії вдарили по контрольованій повстанцями території у провінції Ідліб, звідки збили штурмовик Су-25.

Російське видання «Новая газета» з посиланням на власні джерела у Міноборони РФ повідомило, що пілот збитого літака був колишнім українським льотчиком з Сімферополя. Розслідувачі групи CIT заявили, що він не українець.

Поділитись: