УКРАЇНА

РФ заборонила в'їзд до анексованого Криму трьом кримським татарам — юристка

21 квітня, 2018 18:21
УКРАЇНА/РФ заборонила в'їзд до анексованого Криму трьом кримським татарам — юристка
Зберегти
Вигляд
Трьом кримським татарам заборонили в'їзд на територію анексованого Росією Криму.

Трьом кримським татарам заборонили в'їзд на територію анексованого Росією Криму.

Про це повідомила «Крим.Реалії» юристка Ельвіна Семедляєва.

За її словами, вони не проживають у Криму на постійній основі. Двоє з них громадяни Туреччини, ще один – громадянин України.  

Зараз адвокати з’ясовують обставини заборони і хочуть оскаржити їх у суді.

«До нас звернулися троє кримських татар, яким заборонили в'їзд до Криму, двоє з них — громадяни Туреччини, вони проживають там уже дуже давно», — розповіла вона.

Як повідомила юристка, громадяни Туреччини намагалися отримати візи в посольстві Росії, проте їм відмовили без будь-яких пояснень і повідомлень.

«Ще одна людина — громадянин України. Тут у нього близькі родичі, яких він часто відвідував. При черговій спробі в'їхати до Криму йому вручили повідомлення про заборону на в'їзд до 2048-го року. У його випадку заборона була за запитом ФСБ», — розповіла юристка.

Адвокат Едем Семедляєв подав низку запитів до різних відомств (у тому числі МЗС РФ й головного управління з питань міграції), аби з'ясувати, хто саме і з якої причини заборонив кримським татарам в'їзд до Криму.

За словами Ельвіни Семедляєвої, двоє кримських татар із Туреччини часто допомагали своїм співвітчизникам у Криму.

«Вони тут організовували свята, надавали всіляку допомогу, в тому числі матеріальну, сім'ям кримських татар», — зазначила вона.

Раніше Кримська правозахисна група повідомила, що в СІЗО окупованого Сімферополя у квітні чотири людини померли неприродною смертю. Серед них — двоє кримських татар.

Пов`язані новини