УКРАЇНА

У СІЗО в окупованому Криму 4 людини померли неприродною смертю — правозахисники

19 квітня, 2018 22:22
УКРАЇНА/У СІЗО в окупованому Криму 4 людини померли неприродною смертю — правозахисники
Зберегти
Вигляд
У СІЗО окупованого Сімферополя у квітні чотири людини померли неприродною смертю. Серед них — двоє кримських татар.

У СІЗО окупованого Сімферополя у квітні чотири людини померли неприродною смертю. Серед них — двоє кримських татар.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

За даними правозахисників, у СІЗО-1 міста Сімферополь, ймовірно, 6 квітня знайшли повішеними двох чоловіків — 69-річного Сервера Білялова та 46-річного Олега Гончарова.

12 квітня у штрафному ізоляторі знайшли повішеним 23-річного Дмитра Шипшина. Наступного дня у камері №8, куди відправляють новоприбулих, знайшли 39-річного Іслама Іскера, в якого було перерізане горло.

Цю інформацію Кримській правозахисній групі підтвердили кілька незалежних один від одного джерел. Водночас правозахисники наголошують, що не мають достовірних даних про те, що саме стало причиною смерті цих людей.

У КПГ зауважили, що Сервер Білялов найближчим часом розраховував на припинення кримінального переслідування та звільнення від покарання.

Іслам Іскер був звинувачений у крадіжці, максимальне покарання за яку — 2 роки позбавлення волі,  а мінімальне — штраф до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дмитра Шипшину знайшли у карцері. Однак, як наголосили правозахисники, це місце, куди поміщають людей після ретельного особистого огляду. Крім того Шипшина перебував там під постійним наглядом.

Інформація про ці події відсутня на офіційних сайтах Слідчого Комітету РФ, Прокуратури РФ чи Федеральної служби виконання покарань Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місяць без їжі: боротьба кримського політв'язня Балуха

Пов`язані новини