Світ

РФ заявила про докази участі Британії у сирійській хімічній атаці

13 квітня, 2018 18:34
Світ/РФ заявила про докази участі Британії у сирійській хімічній атаці
Зберегти
Вигляд
У Росії заявили про «докази» участі Великої Британії у поетаптому здійсненні хімічної атаки в Сирії.

У Росії заявили про «докази» участі Великої Британії у поетаптому здійсненні хімічної атаки в Сирії.

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, передає AFP.

За його словами, Москва має «незаперечні» докази того, що британська розвідка мала відношення до здійснення сирійської хімічної атаки.

«У нас є незаперечні докази того, що це була чергова поетапна акція, і секретні служби певної держави, яка зараз перебуває на передовій русофобської кампанії, була задіяна в цій події», — сказав він під час прес-конференції.

Пізніше агенція AFP повідомила, що йшлося саме про Британію.

Як стверджує представник російського міністерства оборони Ігор Конашенков, британці спершу повідомили респондентам організації «Білі шоломи», що хімічна атака в сирійському місті Дума не відбувалася.

Нагадаємо, раніше Лавров заявив, що хімічна атака у Сирії, в Думі, була «постановкою».

8 квітня здійснена хіматака на контрольоване повстанцями місто Дума у Східній Гуті, внаслідок якої загинуло щонайменше 70 осіб.

Волонтерська рятувальна служба «Білі шоломи» заявила, що внаслідок хімічної атаки постраждали понад 1000 людей і вже підтвердили 70 смертей.

Пізніше Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила, що симптоми 500 пацієнтів, госпіталізованих після бомбардування в сирійському місті Дума, свідчать про хімічне отруєння.

ВВС з посиланням на поінформовані джерела повідомляло, що Тереза Мей готова підтримати військові дії проти уряду в Сирії без попереднього схвалення британського парламенту.

Пов`язані новини