Світ

Рятувальники мають 3-4 дні на визволення дітей із затопленої печери Таїланду — чиновник

8 липня, 2018 09:04
Світ/Рятувальники мають 3-4 дні на визволення дітей із затопленої печери Таїланду — чиновник
Зберегти
Вигляд
Учасники рятувальної операції мають вікно в 3-4 дні для визволення 12 дітей та їх футбольного тренера з затопленої печери Таїланду.

Учасники рятувальної операції мають вікно в 3-4 дні для визволення 12 дітей та їх футбольного тренера з затопленої печери Таїланду.

Про це повідомив Наронсак Осатанакорн, губернатор провінції Чіанг Рай, передає BBC.

За словами чиновника, найближчі 3-4 дні будуть «ідеальним часом» для проведення рятувальної операції, бо в подальшому через мусонні дощі є ризик затоплення вузьких проходів у печері.

«Зараз та в найближчі 3-4 дні умови (для евакуації — ред.) ідеальні з точки зору води, погоди та здоров’я хлопчиків», — наголосив Осатанакорн.

Зазначається, що зранку 8 липня представників ЗМІ та «не дуже важливих» учасників рятувальної операції попросили покинути район біля входу в печеру, аби підготуватися до операції з визволення дітей.

Як повідомлялося, дітей, які застрягли в затопленій печері, навчили занурюватися зі спеціальним обладнанням.

Раніше вони написали листи батькам.

У Таїланді знайшли живими всіх 12 підлітків, які разом зі своїм футбольним тренером зникли в печерному комплексі. Їх шукали 9 днів. Дітей не можуть витягти на поверхню, адже печеру затопило водою.

Український дайвер Всеволод Коробов брав участь у рятувальній операції в Таїланді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як українці допомагають рятувати дітей у печерах Таїланду

5 липня рятувальники відкачали 40% води з печери, де застрягли діти.

6 липня стало відомо, що в Таїланді загинув колишній військовий водолаз, який брав участь в операції з порятунку дітей, які опинилися у затопленій печері Тхам Луанг Нанг Нон. 

Інженери американської компанії SpaceX та Boring Co, засновником яких є Ілон Маск, вилетіли до Таїланду для допомоги в порятунку дітей із затопленої печери.

Пов`язані новини