УКРАЇНА

Рятувальники попередили про високий рівень забруднення повітря в Києві

1 серпня, 2018 11:05
УКРАЇНА/Рятувальники попередили про високий рівень забруднення повітря в Києві
Зберегти
Вигляд
Рятувальники в Києві попередили, що у місті до 3 серпня буде погода, яка сприяє накопиченню та утриманню шкідливих домішок у повітрі.

Рятувальники в Києві попередили, що у місті до 3 серпня буде погода, яка сприяє накопиченню та утриманню шкідливих домішок у повітрі.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Так, у столиці спостерігають антициклональний характер погоди, високу температуру вдень та нічні затримуючі шари повітря.

Згідно зі спостереженнями геофізичної обсерваторії ім. Б. Срезневського, рівень забруднення діоксидом азоту досяг 5-6 середньодобових від гранично-допустимої концентрації. Таке забруднення спостерігають в районах Бессарабської та Деміївської площі, Оболонського проспекту, вулиці Довженка та проспекту Перемоги.

Рівень забруднення формальдегідом досяг 5 – 7,5 середньодобових ГДК також в районах Бессарабської та Деміївської площ, проспектів Оболонського та Перемоги, бульвару Л.Українки та вулиць Довженка, Попудренка, Каунаської.

Станом на ранок 1 серпня через погіршення погодних умов в Україні без електрики опинилися 118 населених пунктів.

31 липня ДСНС повідомляла про 143 населених пункти з шести областей України, які через погіршення погодних умов в Україні залишилися без електрики.

Нагадаємо, 25 липня в Києві через сильні дощі підтопило велику кількість вулиць та підземних переходів, повалило дерева, а громадський транспорт збився з розкладу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Затоплені переходи та вулиці: наслідки зливи у Києві

Пов`язані новини