УКРАЇНА

Рятувальники знайшли шістьох туристів, які заблукали в Карпатах

4 березня, 2018 17:22
УКРАЇНА/Рятувальники знайшли шістьох туристів, які заблукали в Карпатах
Зберегти
Вигляд
Гірські рятувальники надали допомогу шістьом туристам, що заблукали в Карпатах.

Гірські рятувальники надали допомогу шістьом туристам, що заблукали в Карпатах. 

Про це повідомляють у прес-службі ДСНС. 

У суботу, 3 березня, рятувальникам Закарпатської області надійшло три повідомлення про те, що в гірських масивах Рахівського та Міжгірського районів заблукали туристи. Усіх шістьох осіб згодом знайшли, повідомляє ДСНС України в Закарпатській області.

О 16:45 рятувальникам повідомили, що під час катання на лижах в районі полонини Драгобрат заблукав 16-річний житель міста Києва. О 19:40 лижника знайшли в районі гірської долини Вурда Рахівського району та супроводили до місця тимчасового проживання в задовільному стані.

О 17:00 рятувальникам надійшло повідомлення про те, що в районі гори Гемба Міжгірського району втратили орієнтири і загубилися двоє чоловіків, жителів Львова. Туристів знайшли о 19:10 того ж дня.

Водночас рятувальники отримали повідомлення про трьох туристів, які загубилися в районі тієї ж гори Гемба  Ними виявилися 19-річна мешканка Києва, та 20-річні хлопці, мешканці Тернополя Стрия Львівської області. Туристів знайшли о 12:15 наступного дня і супроводили до с. Пилипець. Медичної допомоги вони не потребували.

Пов`язані новини